Neler yeni

Evde Kal Türkiyem 💕

Korona virüs ve sebep olduğu COVID-19 hastalığından kendinizi ve çevrenizdekileri korumak için, T.C. Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı 14 Kural'a uymanızı önemle rica ederiz.

Daha Fazlası

Sponsorluk Anlaşması 🎭

Öneri, istek, görüş, reklam ve sponsorluk, anlaşmaları hakkında bilgi almak için, iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Daha Fazlası

Forum Kuralları! 🤔🤔

Forum İsitme! kendine özgü kuralları olan, sınırsız özgürlük vaat etmeyen, akla her gelenin söylenmesinin ve isteyenin dilediği gibi davranmasının söz konusu olmadığı bir ortamdır.

Daha Fazlası
  • Merhaba Ziyaretçi, Forumumuz ücretsizdir. Herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Amacımız; İşitme Cihazı kullanıcılarının, İşitme Engellilerin hayatını kolaylaştırmak ve bilgilendirmektir. Ayrıca bu kitlelere hizmet verecek olan Odyolog ve Odyometrist arkadaşlara destek olmak içindir. Bizlere destek olmak için Abone olup tavsiye etmeyi unutmayınız.
  • Değerli Forum Kullanıcılarımız; Şikayet kısımlarında açılan asılsız şikayetlerden forumumuz sorumlu değildir. Asılsız şikayet yapan kişiler için forum kullanıma kapatılacak ve mesajları silinecektir. Asılsız şikayet yapan kişilere ait bilgiler resmi kanalla forumumuzdan talep edildiğinde ilgili kuruma teslim edilecektir.

Eleman İlanı Kocaeli Odyometrist ve Odyolog aranmaktadır.

Bookman

Administrator
Yönetici
FRM Master
Web sitesi
forumisitme.com
Kocaeli Şubelerinde;

Duyumed İşitme Cihazları Kocaeli şubelerinde çalışmak üzere odyometrist ve odyolog çalışma arkadaşları aranmaktadır.

Müracaat etmek isteyenlerin aşağıda e-mail adresine Cv göndermeleri rica olunur.

Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu grupların üyeleri tarafından görülebilir: Üye, Yönetim

Diğer İş İlanlarına bakmak için TIKLAYINIZ.
İş Arayanları görmek için TIKLAYINIZ.

İş İlanları Telegram Grubumuz için TIKLAYINIZ

Son düzenleme:

FundaD

Üye
Gözde hanım merhabalar;
Umarım sizde biliyorsunuz ki; birlik işleri ve birliğin menfaatlerinin gözetip kollanması öyle 3-5 sosyal medya veya web sitelerinde paylaşımların altına yorum yazmakla olmaz olamaz. Yok birlikmiş, yok odyolojinin menfaaetlerini gözetmekmiş gibi söylemlerle bizleri doldura doldura piyasadaki aktörlerin bizlere bakışına zarar verdiniz.

Birlikmiş, ne birliği? birlik nerede?

GozdeT

Yeni Üye
Gözde hanım merhabalar;
Umarım sizde biliyorsunuz ki; birlik işleri ve birliğin menfaatlerinin gözetip kollanması öyle 3-5 sosyal medya veya web sitelerinde paylaşımların altına yorum yazmakla olmaz olamaz. Yok birlikmiş, yok odyolojinin menfaaetlerini gözetmekmiş gibi söylemlerle bizleri doldura doldura piyasadaki aktörlerin bizlere bakışına zarar verdiniz.

Merhaba,
Sorma nedenim başvurmayı düşündüğüm için maaş hakkında ön bilgi edinmekti. Başvuracak insanların tahmini ücreti öğrenmek istemesinden daha doğal bir şey olamaz. Tarafınızdan buralara çekileceğini ve bu kadar rahatsız olunacağını bilemezdim.

Üslubunuzu hiç uygun bulmadım. Yazdığınızı okursanız fark edersiniz. Odyoloji Birliğinin belirlediği miktara uygun değil ve bu birliği kabul etmiyoruz diyip geçebilirdiniz.

Odyolog olmadığınız ve de odyologlara saygınız olmadığını öğrenmiş oldum şahsım adına. Masumane bir soruya böyle cevap vermek yakışmadı. Tam bir maaş miktarı belirtseydim düzgün bir cevap alabilecek miydim?

Bookman

Administrator
Yönetici
FRM Master
Web sitesi
forumisitme.com
Maaş Odyoloji Birliğinin belirlediği miktara uygun mu?

Gözde hanım merhabalar..

Ben forumun yöneticisiyim. Öncelikle iş ilanlarını farklı sosyal medya gruplarından veya hesapların paylaşımlarından, iş ilan web sitelerinden ve atrafıma direkt iletilen mesajlardan forumumuza aktarmaya çalışıyorum. Buradaki amaç sizlerin iş ilanlarına daha hızlı ve kolay ulaşmanızı sağlamak ve bu şekilde forumuzun aktif kullanımını sağlamak. Yani kazan kazan politikası. ;)

İş ilanı ile ilgili sorularınızı verilen iletişim kanalı ile sormanız daha doğru olacaktır.

Gözde hanım merhabalar;

Funda hanım merhabalar.
Yazışmanızdan anladığım kadarıyla sizde odyologsunuz. Meslektaşlarınızın hakkalarınızı korumak amaçlı yaptıkları bir oluşum şu veya bu nedenle hatalı politika ve yol izlemiş olabilir. Önemli olan burada kuruluş amacıdır. Buda sizlerin menfaatini gözetmek olduğu için bu kadar sert tepki gösteminiz açıkçası garibime gitti.